דלג לתפריט ראשי(מקש קיצור 1) דלג לתוכן(מקש קיצור 2) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 3)דלג למפת אתר (מקש קיצור 4)
הנקת תינוק

מחיות מטרנה

סדרת מרקים עם תוספות ❤ הסדרה שפותחה בהשראת מתכונים מוצלחים ומובילים של אימהות, מציעה שלושה מרקים לפעוטות • מרק ירקות מעורבים • מרק עגבניות וגזר בתוספת אורז • מרק ירקות מעורבים בתוספת פתיתים

מחיות מטרנה

המחיות של מטרנה מכילות פירות וירקות מובחרים שעברו עשרות של בדיקות איכות שונות. מדובר בירקות משדות גידול ייעודיים למזון תינוקות, העומדים בסטנדרט האיכות של חברת נסטלה העולמית. מחיות מטרנה מציעות פתרון בריא וזמין להאכלת תינוקות הן בסביבה ביתית והן מחוצה לה, עם ארוחה טעימה, מזינה ונוחה להאכלה.

חלוקת השלבים:
שלב 1 – התנסות ראשונית בטעם אחד – מחית של פרי טהור, 130 גר' בצנצנת. ניתן לתת מגילאי 4-6 חודשים, בשלב שבו מציעים לתינוק טעימות מזון בכמות קטנה. חשוב להדגיש כי יש להציע לתינוק בכל פעם מזון אחד חדש, למשך יומיים שלושה
שלב 2 – התנסות במגוון טעמים – שילובים עשירים החושפים קשת של טעמים, 130 גרם בצנצנת –ניתן לתת ברגע שהתינוק כבר אוכל מנה שלמה של מזון מחיתי במקום הנקה או תחליף חלב (מגיל חצי שנה ואילך).
שלב 3 – התנסות רחבה – מחיות מוגדלות הכוללות מגוון נוסף של טעמים ושילובים, 190 גר' בצנצנת – כמות המותאמת על פי הצרכים התזונתיים של התינוק המתפתח (מגיל חצי שנה ואילך).  
שלב 4 – ארוחה מזינה – מנת מרק הכוללת 250 גר' בצנצנת – מכילה תוספת פתיתים, ומותאמת לשלבי התפתחות תינוקך.